Info: MilionovyObchod.cz
Za každou REGISTRACI + 50 Kč BONUS
 
 

 
Registrace: 
Poté, co se zaregistrujete v affiliate programu a administrátor Vaši registraci potvrdí, získáte přístupové údaje a přihlásíte se do účtu. Zde uvidíte veškeré aktivní kampaně, do kterých se můžete zapojit. Kampaně jsou ve většině případu aktivní a je možné je ihned publikovat, nyní si již můžete stáhnout kód banneru / odkazu a umístit jej na své stránky. Naše kampaň se tak začne zobrazovat na Vašich stránkách.
Vydělávání: 
Každý banner či odkaz obsahuje v URL sledovací parametry, které jsou pro Vás unikátní a tím poznáme, že daný člověk přišel právě od vás. Jakmile splní požadovanou akci (návštěva webu / registrace / …), odpovídající částka je připsána na váš účet. Výši účtu a historii připsání částek můžete sledovat online skrze váš účet.
Výplata částky: 
Částku vám vyplatíme ihned poté, co překročí minimální sumu pro výplaty, která činí 1.000 Kč. Výplata probíha formou vystavení faktury ... Po odeslání platby vám je částka stržena z vašeho affiliate účtu.
Spolupráce je možná i bez Živnostenského listu pro starší 18-ti let.
 
 

    NÁPOVĚDA - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1.     Chci vydělávat, co mám dělat?

Pokud jste ještě neprovedli registraci která je ZDARMA je potřeba se registrovat. Po té, co jste se úspěšně zaregistrovali, kliknete na přihlášení a zadáte přihlašovací údaje. Administrace je v Češtině a reklamní prvky s nastavenou provizí najdete v odkaze Propagace-Kampaně.


2. Kolik si vydělám a kde zjistím stav účtu?

Stav vašeho účtu je online zobrazen v pravém horním rohu, kde máte již schválené nebo nevyřízené provize. První peníze 50 Kč si vyděláte registrací. V horní části najdete hlavní partnerský odkaz který slouží k propagaci affiliate programu www.milionovyobchod.cz .Propagujte Milionovyobchod.cz a mi vám zaplatíme ze každého registrovaného uživatele 2 Kč , z 2 linie 1 Kč a 3 linie 0,50 Kč. Další provize najdete u jednotlivých kampaní.


3. Kdy dostanu zaplaceno a jakým způsobem?

Výplata schválených provizí probíhá každý měsíc po vydělání minimální částky 1000 Kč., převodem na účet.


 4. Musím mít Živnostenský list a www stránky?

Ne, není potřeba mít Živnostenský list. Provizi je však nutné zdanit dle platného znění zákona o dani z příjmů. Tato povinnost je na vás. Nemusíte provozovat www stránky aby jste si mohli přivydělat. Reklamní prvky můžete vkládat na Facebook, Twitter, blog nebo do emailů.


5. Můžu registrovat pod sebe člena rodiny?

Systém hlídá IP adresu, pokud se registrujete z jedné IP adresy tak to nelze. POZOR na podvody, pokud zjistíme že došlo k porušení Obchodních podmínek affiliate programu, budete vyřazeni ze systému a ztrácíte nárok na veškeré vydělané peníze.


6. Potřebuju poradit

Pište na podpora@milionovyobchod.cz

Provozovatel:                                        
EARTH INVESTMENTS INC. IBC No. 109054,Capital City,Independence Avenue,P.O.BOX 1312
Victoria,Mahé,Republic of Seychelles
                   Podpora:
 PINKEJ s.r.o.,Pobrežní 370/4,Praha 8, PSC 186 00

podpora@milionovyobchod.cz
   
Copyright © 2012 EARTH INVESTMENTS INC..